HeLLo Kitty 4um
Dobro dosli na Hello Kitty Forum!!
Registrujte se i dobro zabavite!!!
HeLLo Kitty 4um
Dobro dosli na Hello Kitty Forum!!
Registrujte se i dobro zabavite!!!
HeLLo Kitty 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HeLLo Kitty 4um

Hello kitty <3
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Kitty Bitch
Admin
Kitty Bitch


Broj komentara : 58
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Mjesto : Rupa u Zemlji!!!

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptySat Sep 05, 2009 11:54 am


KITTY - Ve0ma energerticna,Kitty v0li da se igra nap0lju, u parku ili sumi. Ali tak0dje je m0zete pr0naci kak0 srecn0 vezba na klaviru ili pece k0lace,tak0dje!

MIMMY - Kitty-na bliznakinja.0na je stidljiva.Kitty i Mimmy uvek pr0v0de vreme zajedn0 zat0 st0 su najb0lje drugarice. Mimmy n0si masnu ne desn0m uvetu tak0 da bi ljudi m0gli da razlikuju nju i Kitty.

GEORGE - Kitty-n tata.Ima never0vatan smisa0 za hum0r i v0li da zasmejava sv0ju p0r0dicu. George radi u ttrg0vack0m preduzecu. Uvek nap0rn0 radi i 0vise 0 njemu, ali je p0nekad mal0 rastresen.

MARY - Kitty-na mama. 0na je ve0ma ljubazna i v0li da kuva i da se brine 0 kuci.NJena pita 0d jabuka je p0znata.

ANTHONY - Kitty-n deda. 0n zna mn0g0...um...urednih stvari , i prica sjajne pice. Tak0dje,v0li da slika

MARGARET - Kitty-na baka. 0na je majst0r u pravljenju pudinga,i v0li da veze u sv0j0j st0lici za ljuljanje.

Hello Kitty-ini drugari:

CATHY - 0na je diha i ljubazna dev0jcica zec.Uvek misli 0 drugima vise neg0 0 sebi

TIPPY - 0n je jak i d0br0g srca.I 0vaj veliki m0mak zeli da bude Kitty-n br0j jedan deck0

JOEY - Je najp0pularniji deck0 u sk0li. Kak0 je sladak mis, mal0 je...um...nzm XD ali uvek prati desavanja

JOEYS Girlfriend - je aktivna bas ka0 i 0n i staln0 tracara ( ja mislim)

>JODIE - je pas sa mn0g0 znanja. V0li da uci i zeli da bude istrazivac jedn0g dana.

TRACY - 0n je veseli mali rakun k0ji uvek d0n0si bez0pasnu nesrecu.I 0n je svaciji prijatelj!!!

TINY CHUM -Sladak mali krzneni prijatelj k0ji je d0br0 drustv0 sv0 vreme. Zb0g t0ga, Kitty i Mimi ga tretiraju ka0 mladjeg brata

RORY - Ve0ma p0sebna veverica k0ja uci Kitty tajnama sume. Up0znali su se kad je Hello Kitty skupljala cvece

MORY - Stidljiva mala krtica k0ja zivi u Kitty-n0m dv0ristu.

TIM - Ak0 je tu zabava,0va dva mala majmuna su uvek nadjena tam0 nije vazn0 gde je
TAMMY - Ak0 je tu zabava,0va dva mala majmuna su uvek nadjena tam0 nije vazn0 gde je


By: XSkElAnimAlX


o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Hello-kitty-friends
o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Hello-kitty-family


Kitty Bitch: komentar modifikovan dana: Sun Sep 06, 2009 10:07 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
http://hello-kitty.omgforum.net
Hello_Kitty_Girl
Admin
Hello_Kitty_Girl


Broj komentara : 65
Join date : 2009-09-05
Age : 26
Mjesto : Tu i Tamo :)

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptySat Sep 05, 2009 1:55 pm

yaw0yyy kako su sweeet <3 <3 <3 <3
Obozhavam <3
Na vrh Go down
Kitty Bitch
Admin
Kitty Bitch


Broj komentara : 58
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Mjesto : Rupa u Zemlji!!!

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptySat Sep 05, 2009 4:03 pm

aHa <3
Na vrh Go down
http://hello-kitty.omgforum.net
XSkElAnimAlX
New Hello Kitty Fan
XSkElAnimAlX


Broj komentara : 24
Join date : 2009-09-06

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptySun Sep 06, 2009 1:50 pm

aaaaaaaaaaaaaaw they're all s0 sweet =] <3
P0st0 mi je bil0 JAKO d0sadn0 sama sam vam prevela ak0 nek0 ne zna engleski =D

KITTY - Ve0ma energerticna,Kitty v0li da se igra nap0lju, u parku ili sumi. Ali tak0dje je m0zete pr0naci kak0 srecn0 vezba na klaviru ili pece k0lace,tak0dje!

MIMMY - Kitty-na bliznakinja.0na je stidljiva.Kitty i Mimmy uvek pr0v0de vreme zajedn0 zat0 st0 su najb0lje drugarice. Mimmy n0si masnu ne desn0m uvetu tak0 da bi ljudi m0gli da razlikuju nju i Kitty.

GEORGE - Kitty-n tata.Ima never0vatan smisa0 za hum0r i v0li da zasmejava sv0ju p0r0dicu. George radi u ttrg0vack0m preduzecu. Uvek nap0rn0 radi i 0vise 0 njemu, ali je p0nekad mal0 rastresen.

MARY - Kitty-na mama. 0na je ve0ma ljubazna i v0li da kuva i da se brine 0 kuci.NJena pita 0d jabuka je p0znata.

ANTHONY - Kitty-n deda. 0n zna mn0g0...um...urednih stvari , i prica sjajne pice. Tak0dje,v0li da slika

MARGARET - Kitty-na baka. 0na je majst0r u pravljenju pudinga,i v0li da veze u sv0j0j st0lici za ljuljanje.

Hello Kitty-ini drugari:

CATHY - 0na je diha i ljubazna dev0jcica zec.Uvek misli 0 drugima vise neg0 0 sebi

TIPPY - 0n je jak i d0br0g srca.I 0vaj veliki m0mak zeli da bude Kitty-n br0j jedan deck0

JOEY - Je najp0pularniji deck0 u sk0li. Kak0 je sladak mis, mal0 je...um...nzm XD ali uvek prati desavanja

JOEYS Girlfriend - je aktivna bas ka0 i 0n i staln0 tracara ( ja mislim)

>JODIE - je pas sa mn0g0 znanja. V0li da uci i zeli da bude istrazivac jedn0g dana.

TRACY - 0n je veseli mali rakun k0ji uvek d0n0si bez0pasnu nesrecu.I 0n je svaciji prijatelj!!!

TINY CHUM -Sladak mali krzneni prijatelj k0ji je d0br0 drustv0 sv0 vreme. Zb0g t0ga, Kitty i Mimi ga tretiraju ka0 mladjeg brata

RORY - Ve0ma p0sebna veverica k0ja uci Kitty tajnama sume. Up0znali su se kad je Hello Kitty skupljala cvece

MORY - Stidljiva mala krtica k0ja zivi u Kitty-n0m dv0ristu.

TIM - Ak0 je tu zabava,0va dva mala majmuna su uvek nadjena tam0 nije vazn0 gde je
TAMMY - Ak0 je tu zabava,0va dva mala majmuna su uvek nadjena tam0 nije vazn0 gde je

FIFI - Fifi je sve u vezi akcije i pricanja. 0na je mala g0sp0djica k0ja ne zna sta znaci time 0ut (pauza)
Na vrh Go down
Kitty Bitch
Admin
Kitty Bitch


Broj komentara : 58
Join date : 2009-09-04
Age : 29
Mjesto : Rupa u Zemlji!!!

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptySun Sep 06, 2009 10:07 pm

hvalla
Na vrh Go down
http://hello-kitty.omgforum.net
XSkElAnimAlX
New Hello Kitty Fan
XSkElAnimAlX


Broj komentara : 24
Join date : 2009-09-06

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptyMon Sep 07, 2009 3:44 pm

my pleAsurE ^.^
Na vrh Go down
Hello_Kitty_Girl
Admin
Hello_Kitty_Girl


Broj komentara : 65
Join date : 2009-09-05
Age : 26
Mjesto : Tu i Tamo :)

o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! EmptySat Sep 12, 2009 2:42 pm

obozavam ih <3 <3
Na vrh Go down
Sponsored content





o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!   o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!! Empty

Na vrh Go down
 
o Hello Kitty Porodici i prijateljima na engleskom!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
HeLLo Kitty 4um :: o Hello Kitty :: Hello Kitty Porodica!-
Idi na: